1
/
of
1
Rhomberg
Keychains Metal Racing Car Ø30 mm
Keychains Metal Racing Car Ø30 mm
Regular price
€19,00 EUR
Regular price
Sale price
€19,00 EUR
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
- Can be individually engraved
- The total length is 55 mm
- The diameter is 30 mm
| Order number | 614611 |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Diameter | 30 mm |
| Jewellery type | Keychains |
| Patterned | race car |
| Surface | Matte |
| Unit | Pcs |
| Width | 27 mm |
| length | 55 mm |
Share
