1
/
of
1
Rhomberg
Pendant 14k White Gold Zirconia 9 Stones
Pendant 14k White Gold Zirconia 9 Stones
Regular price
€214,00 EUR
Regular price
Sale price
€214,00 EUR
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
- Made in Germany
- Made from recycled 585er gold
- With 9 sparkling zirconias
- The total length is 14.5 mm
- The inner diameter of the eyelet is 5.5 mm
- Free Shipping
Elegant women's pendant crafted from 14K white gold (585) featuring a stunning round cubic zirconia center stone and a teardrop-shaped cluster of smaller cubic zirconia. Perfect for adding a touch of sparkle and sophistication to any outfit.
| Order number | 598069 |
| Material | 14k White Gold |
| Jewellery type | Pendant |
| Origin | Made in Germany |
| Pendant Loop | 5.5 mm |
| Stones | Zirconia 9 Stones |
| Target group | Women |
| Unit | Pcs |
| Width | 5.5 mm |
| length | 14.5 mm |
Share
